Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x14 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550102241 |
| EAN | 4066115443138 |
| Beam dimensions | 84 mm x 25 mm |
| Beam height | 84 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x8 rungs
7503.842420
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x10 rungs
8504.962980
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x12 rungs
10006.093550
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x16 rungs
12008.364680
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo