4698479872
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698479872 |
| EAN | 4058546376666 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1550 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 13 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |


