4698472110
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698472110 |
| EAN | 4058546325060 |
| Bore diameter | 15.87 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 66 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Milwaukee M18FMCS66-802C Akku-Metallkreissäge 66 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo