4698459800
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698459800 |
| EAN | 4058546029722 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 175 rpm |
| Length | 324 mm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 81 Nm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

4698162680
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

4698162681
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

4698162685
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
