4698459710
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698459710 |
| EAN | 4058546028824 |
| Cable length | 15 m |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 250 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cable diameter | 16 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

4698162680
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

4698162681
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

4698162685
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
