4698459202
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698459202 |
| EAN | 4002395289974 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. screw length | 55 mm |
| Min. screw length | 25 mm |
| Min./max. screw length | 25-55 mm |
| Supplier | RECA NORM |


