4698459199
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698459199 |
| EAN | 4002395289943 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 13 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
| Article number | 4698459199 |
| EAN | 4002395289943 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 13 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |