4698451790
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698451790 |
| EAN | 4002395277636 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 50 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

