4698447899
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698447899 |
| EAN | 4002395006670 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 2250 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 76 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

