4698447135
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698447135 |
| EAN | 4002395006021 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 1500 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 10 mm |
| Max. drilling diameter in steel | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |


