4698446216
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698446216 |
| EAN | 4002395004942 |
| Air velocity | 71.53 m/s |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 18000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
Milwaukee M18F2BPB-0 Akku-Rucksackgebläse 4933493212
4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Milwaukee M18FBLG3-0 Akku-Gebläse solo im Karton
4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

