4698446198
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698446198 |
| EAN | 4002395004867 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Gross weight | 5.98 kg |
| Idle speed | 1800 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. drill chuck span width | 13 mm |
| Supplier | RECA NORM |


