4509194387
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4509194387 |
| EAN | 4251142203200 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 85 mm |
| Height | 400 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Supplier | RECA NORM |
| Article number | 4509194387 |
| EAN | 4251142203200 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 85 mm |
| Height | 400 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Supplier | RECA NORM |