4509194325
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4509194325 |
| EAN | 4251142203736 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 125 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Width | 30 mm |
| Supplier | RECA NORM |
| Article number | 4509194325 |
| EAN | 4251142203736 |
| Colour | Anthracite grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 125 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Width | 30 mm |
| Supplier | RECA NORM |