4507185294
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4507185294 |
| EAN | 4026212323467 |
| Beam colour | Red orange RAL 2001 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1100 mm |
| Height | 3300 mm |
| Length | 5655 mm |
| Supplier | RECA NORM |
| Article number | 4507185294 |
| EAN | 4026212323467 |
| Beam colour | Red orange RAL 2001 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 1100 mm |
| Height | 3300 mm |
| Length | 5655 mm |
| Supplier | RECA NORM |