4507185257
Design: Single shelf
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4507185257 |
| EAN | 4026212324112 |
| Bay load | 1650 kg |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 600 mm |
| Design | Single shelf |
| Height | 2500 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
Single shelf