Wooden assembly trestle
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550207105 |
| EAN | 4066115025617 |
| Beam height | 60 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 970 mm |
| Length | 0.93 m |
| Supplier | RECA NORM |
| Artikelnummer | 4550207105 |
| EAN | 4066115025617 |
| Beam height | 60 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 970 mm |
| Length | 0.93 m |
| Supplier | RECA NORM |