Wire hand brush, steel wire, 4 rows
Wire brushes have wide appeal: Whether in metal processing or on construction sites, every tool box needs one. The wooden bodies comprise beechwood and feature two hanging holes, 8 mm or 10 mm in diameter, at the end of the handle.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 26957104 |
| EAN | 4029484270040 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 25.0 mm |
| Length | 290.0 mm |
| Number of rows | 4 PCS |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
