Wire hand brush, stainless steel wire, 2 rows
Wire brushes have wide appeal: Whether in metal processing or on construction sites, every tool box needs one. The wooden bodies comprise beechwood and feature two hanging holes, 8 mm or 10 mm in diameter, at the end of the handle.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 26957202 |
| EAN | 4029484270071 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 25.0 mm |
| Length | 290.0 mm |
| Number of rows | 2 PCS |
| Wire diameter | 0.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wire brushes have wide appeal: Whether in metal processing or on construction sites, every tool box needs one. The wooden bodies comprise beechwood and feature two hanging holes, 8 mm or 10 mm in diameter, at the end of the handle.
Alle varianter

Wire hand brush, stainless steel wire, 3 rows
3
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire hand brush, stainless steel wire, 4 rows
4
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire hand brush, stainless steel wire, 5 rows
5
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo