Wire hand brush, plastic, stainless steel wire, 4 rows
Wire hand brush with plastic handle for the food industry Field of Application: For food processing companies, the food industry, commercial kitchens and the catering industry Advice: Brushes with stainless steel wire in accordance with the hygiene charter of FEIBP (European Brushware Federation)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695785004 |
| EAN | 4029484832255 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 31 mm |
| Length | 285 mm |
| Material of wire | Stainless steel |
| Wire diameter | 0.35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wire hand brush with plastic handle for the food industry
Field of Application:
For food processing companies, the food industry, commercial kitchens and the catering industryAdvice:
Brushes with stainless steel wire in accordance with the hygiene charter of FEIBP (European Brushware Federation)Alle varianter

Plastic wire hand brush, stainless steel wire, 3 rows
25Stainless steel
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire hand brush, plastic, brass wire, 3 rows
26Brass
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire hand brush, plastic, brass wire, 4 rows
31Brass
pk (2 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo