Wire end brushes, plaited stainless steel wire, 19 x 6 x 0.25 mm
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695221191 |
| EAN | 4029484832392 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 72.0 mm |
| Max. rotation speed | 20000 rpm |
| Number of braids | 19 PCS |
| Wire diameter | 0.25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Knotted end brushes with shaft open to different widths depending on rotation speed, facilitating work in hard-to-reach places, e.g. in drill holes or recesses in housing components. The stainless steel version features plastic-coated pots for optimum protection of non-rusting surfaces.
Alle varianter

Wire end brushes, plaited stainless steel wire, 19 x 6 x 0.35 mm
190.35
pk (5 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire end brushes, stainless steel wire, plaited, 22 x 6 mm
220.35
pk (5 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire end brushes, stainless steel wire, plaited, 29 x 6 mm
290.35
pk (5 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo