Wire cup brush, steel wire, crimped, 60 mm
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695610603 |
| EAN | 4029484269990 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 60.0 mm |
| Max. rotation speed | 12000 rpm |
| Tool holding device | M14 |
| Wire diameter | 0.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Cup brushes with crimped wires are used for machining large surfaces: For derusting, polishing, removing paint, dirt or scale.
Alle varianter

Wire cup brush, steel wire, crimped, 80 mm
80.00.358500
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Wire cup brush, steel wire, crimped, 100 mm
100.00.358500
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo