Wall Profile Hook Alum. 80x120 mm
Wall profile hook, aluminum, 80 x 120 mm
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4972259001 |
| EAN | 4053133011166 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 120 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Max. loading weight | 35.0 kg |
| Width | 80 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wall profile hook, aluminum, 80 x 120 mm
Alle varianter

Wall profile hook Alum.115x140 mm
30.0Aluminium115
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo