Wall profile hook Alum.115x140 mm
Wall profile hook, aluminum, 115 x 140 mm
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4972259002 |
| EAN | 4053133011753 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 140 mm |
| Material | Aluminium |
| Max. loading weight | 30.0 kg |
| Width | 115 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Wall profile hook, aluminum, 115 x 140 mm
Alle varianter

Wall Profile Hook Alum. 80x120 mm
35.0Aluminium / aluminium80
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo