VISO 4.4.1 T Robust/Exact Combo sabre saw blade assortment
Sabre saw blade Robust Combo 8/10 Sabre saw blade with powerful, rough cut for robust application and rescue and demolition work. Ideal for pipe cutting equipment. Tooth design: patented 2x2 tooth geometry Sabre saw blade Exact Combo 8/10 Sabre saw blade for thick sheet metal, thick-walled enclosed and open profiles and piping. Tooth design: patented 2x2 tooth geometry
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0966010108 |
| EAN | 4066115429125 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 278 mm |
| Height | 85 mm |
| Interior height | 54 mm |
| Internal depth | 231.25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Sabre saw blade Robust Combo 8/10
Sabre saw blade with powerful, rough cut for robust application and rescue and demolition work. Ideal for pipe cutting equipment.
Tooth design: patented 2x2 tooth geometry
Sabre saw blade Exact Combo 8/10
Sabre saw blade for thick sheet metal, thick-walled enclosed and open profiles and piping. Tooth design: patented 2x2 tooth geometry