VISO 4.4.1 T jigsaw blade assortment
for use with metal, wood and plastic
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0966010106 |
| EAN | 4066115429101 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 278 mm |
| Height | 85 mm |
| Interior height | 54 mm |
| Internal depth | 278 mm |
| Supplier | RECA NORM |
for use with metal, wood and plastic