Threaded rod holder made of aluminium perforated plate HxWxD: 500 x 100 x 100 mm
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4972500200 |
| EAN | 4053133015256 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 100 mm |
| Height | 500 mm |
| Material | Aluminium / aluminium |
| Width | 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |