Standard nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 6 x 60 mm
Application area: Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installation
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
1200 stk i karton
| Artikelnummer | 0903606060 |
| EAN | 4029484282326 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 60 mm |
| Anchor length (l) | 60 mm |
| Attachment height (t fix) | 30 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installationAlle varianter

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 30 mm
5 x 30 mm530
pk (250 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 5 x 40 mm
5 x 40 mm1540
pk (250 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 6 x 30 mm
6 x 30 mm130
pk (250 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, flat head, 6 x 35 mm
6 x 35 mm535
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo