Standard nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 40 mm
Application area: Securing substructures, square timbers, slats, metal sheets and any components for recessed installation
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
2400 stk i karton
| Artikelnummer | 0903616040 |
| EAN | 4029484282357 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 40 mm |
| Anchor length (l) | 40 mm |
| Attachment height (t fix) | 10 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
Securing substructures, square timbers, slats, metal sheets and any components for recessed installationAlle varianter

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 60 mm
306 x 60 mm60
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 6 x 80 mm
506 x 80 mm80
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 8 x 60 mm
208 x 60 mm60
pk (150 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Standard nail anchor nail: Galvanised steel, countersunk head, 8 x 80 mm
408 x 80 mm80
pk (150 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo