Spare wheel 200 mm
For fixed castors and swivel castors 50-205 kg
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 7321008200 |
| EAN | 4029484218929 |
| Adapter diameter | 20 mm |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity | 205 kg |
| Roll diameter | 200 mm |
| Supplier | RECA NORM |
