Small parts puller, 2-arm 60/40 mm
Ideal for extracting small parts such as battery terminals, washers, gears, ball bearings etc.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695500253 |
| EAN | 4036976104431 |
| Clamping depth | 40.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External clamping width | 60 mm |
| Max. extraction weight | 500 kg |
| Number of arms | 2 PCS |
| Supplier | RECA NORM |
