Small aluminium hose holder
Hose reel Application area: For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible lines
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4972259013 |
| EAN | 4053133012385 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 69.5 mm |
| Height | 140 mm |
| Material | Aluminium |
| Width | 190 mm |
| Supplier | RECA NORM |

