Shackle sim. to DIN 82101, galvanised, type A, permissible load: 6.3 kN, 12 mm
Advice: Do not use the shackle in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 052306 |
| EAN | 4029484085866 |
| Bolt diameter | 12 mm |
| Bracket diameter | 10 mm |
| Bracket width | 17 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| DIN | 82101 |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the shackle in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Shackle sim. to DIN 82101, galvanised, type A, permissible load: 1.0 kN, 5 mm
574
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Shackle sim. to DIN 82101, galvanised, type A, permissible load: 1.6 kN, 6 mm
685
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Shackle sim. to DIN 82101, galvanised, type A, permissible load: 2.5 kN, 8 mm
8117
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Shackle sim. to DIN 82101, galvanised, type A, permissible load: 4.0 kN, 10 mm
10148
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo