sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 32
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0214804832 |
| EAN | 4029484054145 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Diameter x length | 4.8 x 32 mm |
| Drill tip length | 5 mm |
| External drive | WS8 |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 25
4.2 x 25 mm2522
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 32
4.2 x 32 mm3228.5
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.2 x 38
4.2 x 38 mm3834.5
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta hexagon-head drilling screw, bimetal, A2/steel, RUSPERT®, 4.8 x 25
4.8 x 25 mm2516
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo