sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 38
Field of Application: Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 021594838 |
| EAN | 4029484469673 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.8 mm |
| Drill tip length | 8.4 mm |
| Head diameter | 9.5 mm |
| Head height | 3.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
Corrosion-free securing of balcony balustrades, wooden fences and stage floors onto steel substructures.Alle varianter

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.2 x 32
32163.0
pk (250 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 4.8 x 44
44254.4
pk (250 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 55
55305.25
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

sebSta cntrsnk milling hd screw, sim. to DIN 7504-P bimetal, A2/steel, 5.5 x 65
65405.25
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo