Screwdriver, slotted, 2-component handle 3.0 x 0.5 mm
Advantages: Round shank Drive symbol on the handle cap The shanks made from molybdenum vanadium steel are tempered and particularly impact-resistant to prevent splintering and injuries Handle: Roll-off protection in the handle head prevents the screwdriver from rolling away, cross hole for hanging up or inserting a lever Shank: matt chrome-plated, round shank Tip: black tip for a precise fit
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0701433080 |
| EAN | 4029484136537 |
| Blade length | 80.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Handle length | 80 mm |
| Handle length/handle width | 80 / 25 mm |
| Handle width | 25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Round shank
- Drive symbol on the handle cap
- The shanks made from molybdenum vanadium steel are tempered and particularly impact-resistant to prevent splintering and injuries
- Handle: Roll-off protection in the handle head prevents the screwdriver from rolling away, cross hole for hanging up or inserting a lever
- Shank: matt chrome-plated, round shank
- Tip: black tip for a precise fit
Alle varianter

Screwdriver, slotted, 2-component handle 4.0 x 0.8 mm
100.04.0190.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Screwdriver, slotted, 2-component handle 5.5 x 1.0 mm
125.05.5224.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Screwdriver, slotted, 2-component handle 6.5 x 1.2 mm
150.06.5249.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Screwdriver, slotted, 2-component handle 8.0 x 1.2 mm
175.08.0280.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo