Replacement wheels for sanding disc dressing tool
Plastic adapter sleeves for reducing 32 > 25, 32 > 20, 32 > 18, 32 > 16 are included in all sanding disc packs. Advice: Plastic adapter sleeves for reducing 32 > 25, 32 > 20, 32 > 18, 32 > 16 are included in all sanding disc packs.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06719001 |
| EAN | 4038322000039 |
| Bore diameter | 8 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 35.0 mm |
| Type description | Replacement wheel |
| Width | 12.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Plastic adapter sleeves for reducing 32 > 25, 32 > 20, 32 > 18, 32 > 16 are included in all sanding disc packs.
Advice:
Plastic adapter sleeves for reducing 32 > 25, 32 > 20, 32 > 18, 32 > 16 are included in all sanding disc packs.