Repair screw, type A, A2, with sealing washer, 19 mm, 3/8" AF, 7.2 x 19
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 020107219 |
| EAN | 4029484049301 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 7.2 mm |
| Diameter x length | 7.2 x 19 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |