recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m for noise protection sleeve 70 x 2 mm
PE strip roll for drain pipe noise protection sleeve: 0875 151 200 and 0875 151 250 are simple strip rolls, 0875 151 300 and 0875 151 350 are self-adhesive Advice: Please note: Packing unit content = 4 rolls x 5 m
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0875151200 |
| EAN | 4029484282401 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Insulating-material thickness | 2 mm |
| Length of roll | 5.0 m |
| Type description | Strip rolls |
| Width | 70.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
PE strip roll for drain pipe noise protection sleeve:
0875 151 200 and 0875 151 250 are simple strip rolls, 0875 151 300 and 0875 151 350 are self-adhesive
Advice:
Please note: Packing unit content = 4 rolls x 5 mAlle varianter

recatherm PE strip roll, 4 rolls, 5 m for noise protection sleeve 100 x 2 mm
100.0Strip rolls
pk (20 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m self-adhesive 70 x 2 mm
70.0Self-adhesive
pk (20 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recatherm PE strip roll, 4 rolls x 5 m self-adhesive 100 x 2 mm
100.0Self-adhesive
pk (20 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo