recamo toothed mounting rail bridge flange Vario, galvanised, type 41
For flexible installation on angled roof trusses, vaulted ceilings or in round cable ducts and shafts Application area: Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0858641300 |
| EAN | 4029484516100 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 125 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Type description | Bridge flange Vario |
| Weight | 1003 g |
| Supplier | RECA NORM |
For flexible installation on angled roof trusses, vaulted ceilings or in round cable ducts and shafts
Application area:
Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.Alle varianter

recamo toothed mnt rail sec clip f 41/41 + 38/40, znc-pltd, w drill hole 9 mm M8
Securing clip M 89021.5
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo toothed rail clip for 41/41 and 38/40, galv, with drill hole 11mm M10
Securing clip M109621.5
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo securing clip for toothed mounting rail, galv., with bore 13 mm M 12
Securing clip M129421.5
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo rail bracket for toothed mounting rail, type 21, galvanised M 10
Rail bracket, type 2128026
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo