recamo toothed mnt rail sec clip f 41/41 + 38/40, znc-pltd, w drill hole 9 mm M8
U-shaped securing clip to prevent bending of rail, offers greater stability Application area: Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0858641009 |
| EAN | 4029484827718 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 21.5 mm |
| Length | 40 mm |
| Material thickness | 4 mm |
| Type description | Securing clip M 8 |
| Supplier | RECA NORM |
U-shaped securing clip to prevent bending of rail, offers greater stability
Application area:
Supplementary elements designed specifically for the ZS 41 toothed mounting rail system.Alle varianter

recamo toothed rail clip for 41/41 and 38/40, galv, with drill hole 11mm M10
Securing clip M109621.5
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo securing clip for toothed mounting rail, galv., with bore 13 mm M 12
Securing clip M129421.5
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo rail bracket for toothed mounting rail, type 21, galvanised M 10
Rail bracket, type 2128026
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo ZS rail bracket type 41 galvanised, with bore 10.5 mm M10
Rail bracket, type 4122646
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo