recamo heavy-duty wall bracket with strut, zinc-plated, 38x40x600
The recamo mounting rail system consists of various rails and accessory parts in four sizes: light-duty type 27, medium-duty type 28, medium-heavy-duty type 38 and lastly the heavy-duty domestic engineering type 40. The recamo toothed rack system completes the range with 2 profile sizes and an assortment of accessories. Application area: Indoors Type: 38/40
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0859141005 |
| EAN | 4029484536115 |
| Area of application | Indoors |
| Base plate height | 350 mm |
| Base plate thickness | 7 mm |
| Base plate width | 47 mm |
| Base plate width x base plate height | 47 x 350 mm |
| Supplier | RECA NORM |
The recamo mounting rail system consists of various rails and accessory parts in four sizes: light-duty type 27, medium-duty type 28, medium-heavy-duty type 38 and lastly the heavy-duty domestic engineering type 40. The recamo toothed rack system completes the range with 2 profile sizes and an assortment of accessories.
Application area:
IndoorsType:
38/40Alle varianter

recamo heavy-duty wall bracket with strut, zinc-plated, 38x40x400
4002400
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

recamo heavy-duty wall bracket with strut, zinc-plated, 38x40x800
8003200
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo