RECA Stapelkarre 320 x 250 mm
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550001125 |
| EAN | 4066115028915 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 533 mm |
| Height | 1150 mm |
| Load-carrying capacity | 200 kg |
| Supplier | RECA NORM |