RECA sabre saw blade Greenwood Combo tooth pitch 4/5 TPI / ZpZ length 240 mm
Sabre saw blade specially for green wood. Tooth design: side set, cross-ground and inductively hardened Application area: Green wood (<190 mm)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0605116001 |
| EAN | 4029484781867 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cut | Rough, aggressive cut |
| Effective length | 220 mm |
| Height | 19 mm |
| Length | 240 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Sabre saw blade specially for green wood.
Tooth design: side set, cross-ground and inductively hardened
Application area:
Green wood (<190 mm)Alle varianter

RECA sabre saw blade Greenwood Combo tooth pitch 4/5 TPI / ZpZ length 240 mm
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo