RECA sabre saw blade Combo 10/14 tooth pitch 10/14 TPI / ZpZ length 150 mm
Sabre saw blade for metals and wood with metal residues. Tooth design: milled and side set Application area: For all types of wood with metal residues; steel from 2.5 mm. Especially suitable for pallet repairs (< 60 / 110 / 160 / 240 mm - depending on blade length). Advice: Especially suitable for pallet repairs!
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0605223002 |
| EAN | 4029484782178 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cut | Rough, fast cut |
| Effective length | 130 mm |
| Height | 19 mm |
| Length | 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Sabre saw blade for metals and wood with metal residues.
Tooth design: milled and side set
Application area:
For all types of wood with metal residues; steel from 2.5 mm. Especially suitable for pallet repairs (< 60 / 110 / 160 / 240 mm - depending on blade length).Advice:
Especially suitable for pallet repairs!Alle varianter

RECA sabre saw blade Combo 10/14 tooth pitch 10/14 TPI / ZpZ length 100 mm
80100
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA sabre saw blade Combo 10/14 tooth pitch 10/14 TPI / ZpZ length 150 mm
130150
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA sabre saw blade Combo 10/14 tooth pitch 10/14 TPI length 200 mm
180200
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA sabre saw blade Combo 10/14 tooth pitch 10/14 TPI length 200 mm
180200
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo