RECA sabre blade Combo 5/8 tooth pitch 5/8 TPI / ZpZ, Wood Line length 150 mm
Extra robust sabre saw blade for straight cuts in all types of wood, including with low quantity of metal debris or nails. Tooth design: milled and side set Application area: In all wood types with low quantity of metal debris/nails.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0605117002 |
| EAN | 4029484781898 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cut | Rough, fast cut |
| Effective length | 130 mm |
| Height | 19 mm |
| Length | 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Extra robust sabre saw blade for straight cuts in all types of wood, including with low quantity of metal debris or nails.
Tooth design: milled and side set
Application area:
In all wood types with low quantity of metal debris/nails.Alle varianter

RECA sabre blade Combo 5/8 tooth pitch 5/8 TPI / ZpZ, Wood Line length 150 mm
130150
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA sabre blade Combo 5/8 tooth pitch 5/8 TPI / ZpZ, Wood Line length 225 mm
205225
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA sabre blade Combo 5/8 tooth pitch 5/8 TPI / ZpZ, Wood Line length 225 mm
205225
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo