RECA nail puller hexagon 800 x 18 mm
RECA hexagonal nail puller for removing nails and for demolition work. Forged from special tool steel Hardened With quenched and tempered working ends Chisel end for levering and demoulding Application area: Carpentry, construction
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695500717 |
| EAN | 4029484913985 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 112 mm |
| Length | 800 mm |
| Material | Tool steel |
| Supplier | RECA NORM |
