RECA nail puller hexagon 600 x 18 mm
RECA hexagonal nail puller for removing nails. Forged from special tool steel With quenched and tempered working ends Chisel end for levering and demoulding Application area: Carpentry, construction
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695500716 |
| EAN | 4029484913978 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 112 mm |
| Length | 600 mm |
| Material | Tool steel |
| Supplier | RECA NORM |
