RECA Mobile Kastenwerkbank
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4550100036 |
| EAN | 4066152971632 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 540 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 400 mm |
| Drawer front height | 4 x 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |