RECA inlay, 1/4-inch and 1/2-inch socket wrench set, 45 pcs, empty, 283x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following articles: RECA socket wrench set ,1/4 inch and 1/2 inch, 45 pieces art. no.: 0700 120 045
Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0706001038 |
| EAN | 4029484929900 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following articles:
RECA socket wrench set ,1/4 inch and 1/2 inch, 45 pieces
art. no.: 0700 120 045
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advantages:
Fast, reliable access to the desired tool through laser-engraved sizes for individual tools.Advice:
All inlays are supplied empty!